Garść informacji o naszej firmie Menu witryny  
  »  » Informacje o naszej firmie
  » Nagrobki pojedyncze
  » Nagrobki podwójne
  » Tablice nagrobkowe
Firma istnieje na rynku od 1985 roku. Od tego czasu systematycznie i konsekwentnie dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Duży nacisk kładziemy na dobrze wykonana pracę oraz milą i rzeczową obsługę klienta. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych pracowników. Wielu z nich pracuje z nami od początku istnienia firmy, inni ze stażem 10 letnim. Z tą załogą jesteśmy w stanie sprostać trudnym i wymagającym zleceniom.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów gdyż pracujemy w oparciu o materiały najwyższej jakości. Przy produkcji korzystamy z tych elementów bloku kamiennego, które nie są narażone na ewentualne mikropęknięcia powstałe w procesie wydobywczym.

Zapewniamy że do produkcji każdego z naszych nagrobków i grobowców "wkładamy" całą naszą wiedzę i nabywane latami doświadczenie.

Głównym surowcem wykorzystywanym przez nas w procesie produkcyjnym jest granit, ze względu na swoje walory, którymi są ponadprzeciętna trwałość oraz różnorodność barw, co w połączeniu z dużą ilością wzorów zarówno samych nagrobków jaki tablic nagrobkowych daje ogromne możliwości wyboru form i kształtów.

Aktualnie posiadamy w ofercie ponad 300 wzorów nagrobków i tablic nagrobkowych.

       
Jesteś 36447 gościem na stronie informacji o naszej firmie
© Robert Rusek dla Centrum Obróbki Granitu AD 2000